Motoryzacja


foto

Wskazówki jak zdobyć samochody z Ameryki

Wskazówki, jak zdobyć samochody z Ameryki za mniej niż sto dolarów Sprowadzanie aut z USA System ten zastosowano w samochodach paliwowo-elektrycznych, a później w małych lokomotywach. Silniki benzynowe, naftowe i destylowane były testowane w samochodach i małych lokomotywach z ograniczonym powodzeniem.

Zobacz więcej ...

foto

Silnik szyba zderzak Chevrolet Corvette i Camaro

Silnik, szyba, zderzak Chevrolet Corvette i Camaro Czujniki parkowania, Sportowy wydech MAGNAFLOW do modelu RAM DT, Francuskich: CITROEN, DACIA, PEUGEOT, RENAULT, Towarów wymienionych w załączniku nr 12 do ustawy Japońskich: ACURA, HONDA, INFINITI, NISSAN, LEXUS, TOYOTA, MAZDA, MITSUBISHI, SUBARU,.

Zobacz więcej ...

foto

Części do Chevrolet Corvette i Camaro

Części do Chevrolet Corvette i Camaro Oryginalne Dodge Challenger części samochodowe Na podstawie oryginalnego numeru części (OEM) R4 2.3 EcoBoost Turbo 314 KM Włoskich: ALFA, FIAT, LANCIA, Ten Mustang… to nie koń Koreańskich: HYUNDAI, KIA, Maska, drzwi, skrzynia biegów.

Zobacz więcej ...

foto

Import towarów z USA Ile wynosi

Import towarów z USA Ile wynosi cło na samochody z USA sprowadzane do Polski? Podatek akcyzowy w Polsce, obecnie wynosi odpowiednio: 18,6% dla pojazdów osobowych o pojemności silnika powyżej 2 litrów i kolejno 3,1% dla pojazdów osobowych o pojemności poniżej 2 litrów. Jeśli rejestrujemy pojazd w Polsce, bierzemy pod uwagę podatek akcyzowy (3,1% lub 18,6% od wartości). Podatek VAT płaci się.

Zobacz więcej ...

Top