Trening personalny

Trening personalny to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty. Ty określasz swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej, a trener dopasowuje do nich program treningowy, dietę i suplementację. Zyskujesz dzięki temu "szyty na miarę" plan ćwiczeń, pełną uwagę i pomoc instruktora, motywację oraz kontrolę jakości ćwiczeń. Twój trener zadba o to byś się nie nudził, miał wymierne efekty i radość z wysiłku. Twoje zajęcia mogą odbywać się w klubie lub w plenerze, w zależności od aktualnych potrzeb czy warunków pogodowych.


Czego możesz oczekiwać od swojego trenera?
  • Twój trener dostosuje plan treningu do Twoich konkretnych potrzeb i możliwości, zaproponuje optymalny zestaw ćwiczeń i racjonalną dietę.
Twój trener przygotuje plan treningowy tak, by nie wkradła się w niego monotonia i nuda
  • Twój trener będzie czuwał nad prawidłową techniką, bezpieczeństwem i skutecznością wykonywanych ćwiczeń, a w razie potrzeby wyeliminuje błędy
Twój trener odpowie na pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, aktywnego spędzania czasu
  • Twój trener zmotywuje Ciebie do wysiłku i pomoże maksymalnie wykorzystać każdą minutę przeznaczoną na ćwiczenia
Twój trener sprawi, ze pokochasz aktywność!


CENY TRENINGÓW PERSONALNYCH USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE Z WYBRANYM TRENEREM

Aby odbyć trening personalny musisz mieć ważny karnet lub bilet do ACTIVE fitness. Cenę samej usługi trenerskiej ustalasz indywidualnie z trenerem. Zapraszamy do działu trenerzy i kontaktu z wybranym instruktorem.

Nasi trenerzy

Czajkowska Agnieszka

Tel.: 572342208

E-mail: czajkowskaa@icloud.com

W branży fitness funkcjonuję nieprzerwanie od 1997 roku. Najpierw jako instruktor zajęć grupowych fitness,  organizator szkoleń i konwencji, instruktor kulturystyki…  Tak, tak - to był ubiegły wiek i czasy kiedy o treningu personalnym niewiele się mówiło. Potem doszły długoterminowe projekty szkoleniowe – najpierw dla firm zewnętrznych - PAS i TKKF, aż w końcu uruchomiłam własny system szkoleniowy, który wówczas nazywał się AFES. Wyszkoliłam całe pokłady instruktorów. Część z nich do tej pory możecie spotkać na szczecińskim rynku – także w ACTIVE. Zajmowałam się organizacją zajęć w klubie, edukacją , aktywnie prowadząc zajęcia i sama ciągle się szkoląc. Ale to historia…

A dziś? Dziś prowadzę klub, czasem zajęcia grupowe, treningi personalne, szkolenia… oddaję do dyspozycji podopiecznych moje całe dotychczasowe zawodowe doświadczenie. Nie identyfikuje się z tym, co teraz najbardziej popularne – nie uważam, że do tego, by zacząć trening trzeba mieć wiadro supli, wypasione legginsy i markowe buty. Promuję ludzką twarz fitnessu!

Chcesz dla siebie zrobić coś dobrego? Po prostu zacznij. I zrób to dobrze! Chodzi o solidne podstawy, prawidłową technikę, świadomość własnego ciała. ŚWIADOMOŚĆ trenera i ŚWIADOMOŚĆ trenującego…

Wcale nie musisz trenować na siłowni – są też inne rozwiązania…

W SKRÓCIE – czym się zajmuję:

  • TRENING PERSONALNY – siłownia, sala, outdoor, Nordic Walking, fitness, senior
  • FITNESS – w konwencji treningu personalnego 1/1 oraz personalnego-grupowego 3-4 osoby
  • SZKOLENIA – dla instytucji zewnętrznych oraz w trybie indywidualnym dla instruktorów
  • DORADZTWO

Zapraszam

Możesz napisać maila czajkowskaa@icloud.com

Znajdziesz mnie na FB https://www.facebook.com/agnieszka.czajkowska.1975

Albo zadzwoń: 572 342 208

 

Do zobaczenia na świadomym treningu

Agnieszka

 


Wichlińska Justyna

Tel.: 691 591 647

E-mail: justynawichlinska@wp.pl

Dietetyka to nie tylko moja praca ale i wielka pasja.Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro osoby, która potrzebuję mojej pomocy. W pracy łączę prawidłowe odżywianie z aktywnością fizyczną .Sama osobiście oddaje się wielu dyscyplinom sportowym takim jak: wakeboard,kitesurfing,snowboard.Trenuję również na siłowni,nie tylko zwracam uwagę na to co jem,ale lubię również dbać o kondycję mojego ciała i ciągle nad nią pracuję.Sport od lat istnieje w moim życiu i jest on prawdziwą pasją.W wakacje 2015 roku,dużo trenowałam na Szczecińskim Wakeparku. Moja determinacja i wielki duch walki sprawiły ,że zajęłam 3 miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Wakeboardowych. Jestem żywym przykładem na to, że jeżeli się bardzo chce, to można wszystko i zawsze tłumacze to moim podopiecznym. Jestem również Trenerem Personalnym i Gym Instruktorem.
facebook