nowy pan zajęć od 30.09.2019


family....

FAMILY – na zajęcia z dopiskiem family możesz wejść ze swoim dzieckiem, jeżeli jest ono w przedziale wiekowym 7-15 lat, podpiszesz stosowną zgodę na recepcji i wykupisz dla swojego dziecka karnet JUNIOR family w cenie 75zł. Karnet ten jest ważny tylko w obecności rodzica/opiekuna, co oznacza, że na zajęcia wchodzicie zawsze razem.


Buty i ubranie teningowe

Na zjęcia grupowe musisz mieć nie krępujący ruchów strój sportowy oraz obuwie typu adidas.  Na zajęcia PILATES, ABS, ACTIVE BALL dopuszczalne jest miękkie obuwie...  Gwiazdki oznaczają poziom trudności zajęć - wybieraj zajęcia odpowiednio do swojego poziomu zaawansowania                
Dostępne grafiki

Rozkład zajęć ważny od 2019-09-30 do 2020-03-30

sala a

- na te zajęcia sugerujemy zapisy

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00

super body

Dominik

ABF

Ewelina Ko

ABF

Ewelina Ko

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Ewelina Ko

09:15
09:30
09:45
10:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dominik

SENIOR

Ewelina Ko

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iga

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewelina Ko

PILATES

Ewelina Ko

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Ł

ABF

Ewelina Ko

10:15
10:30
10:45
11:00

BALL

Dominik

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewelina Ko

SENIOR DANCING

Iga

SENIOR

Ewelina Ko

ABF family

Monika Ł

PILATES

Ewelina Ko

11:15
11:30
11:45
12:00

TBC

Ewelina Ko

12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
patrz sala B

patrz sala B

patrz sala B

patrz sala B

16:15
16:30
16:45
17:00

BALL

Iwona Z

PILATES

Ewelina Ku

ABF

Ewelina Ko

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Ewelina Ku

17:15
17:30
17:45
18:00

STEP BASIC + BRZUCH

Iwona Z

ABF

Ewelina Ku

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewelina Ko

ABF

Ewelina Ko

ABF family

Beata R

18:15
18:30
18:45
19:00

ABF

Asia Sz

ACTIVE PUMP

Dominik

ABF family

Asia Sz

TBC

Ewelina Ko

ZUMBA family

Asia B

19:15
19:30
19:45
20:00

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Asia Sz

ZUMBA family

Dominika W

super body

Asia Sz

ZUMBA family

Dominika W

20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala b

- na te zajęcia sugerujemy zapisy

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iwona Z

ABF

Ewelina Ku

TBC

Ewelina Ko

PILATES

Ewelina Ku

16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
REZERWACJA TEATR FAME

REZERWACJA TEATR FAME

18:15
18:30
18:45
19:00

ACTIVE BIKE

Arek W

19:15

ACTIVE BIKE BASIC

Arek W

19:30
19:45
20:00
20:15

JOGA

Arek W

ACTIVE BIKE

Dominik

ACTIVE BIKE BASIC

Arek P

20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
facebook